KAPAT
Sosyal Ağlar
"Mermere ruh veriyoruz."

Akınlı Mermer

2006 yılında denizli’nin kocabaş ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu yılda 3 adet este ile üretime başlayıp sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, kurulduğu günden bu yana kapasitesini ve teknolojisini sürekli olarak arttırarak kaliteli ürünler üretmeye devam etmektedir.

Firmamız ortalama yıllık 400,000 m2 ham mamül üretim kapasitesine sahiptir.

Üretimimizin %85i ihracat ağırlık olup % 15’ide yurt içi müşterilerimiz için üretim yapmaktayız.Ürünlerimizde her geçen süre içerisinde çeşitlendirip ilerlemeye devam etmekteyiz. İşletmemiz ilk zamanlarında ham ürün keser iken günümüzde ise Fayans ,patlatma mermer,dolgu plaka,eskitme ve kenar kırma mermer işlemesi yapmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede mermer sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

Firmamızın değismez prensipleri, daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyatlandırma olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan AKINLI MERMER yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.